Dawno nas tu nie było ale sporo się działo. Jeśli śledzicie naszą stronę to widzicie,  że sporo nowości pojawia się w sklepie. Dzisiaj chciałam przedstawić  wam pare moim zdaniem ciekawych nowości,  a mamy też dla Was niespodziankę, więc zapraszam do lekury.

 

Jedna z wielu nowości jakie pojawiły się na www.fk-toys.pl to książki. Książki jednego z ulubionych przez moje dzieci wydawnictw Zielona Sowa. W naszej ofercie znajdziecie między innymi serie opowiadań o przesympatycznym Wikingu Tappim i jego przyjacielu Chichotku, którzy razem mają wiele ciekawych przygód. Autor przenosi nas do Szepczącego Lasu gdzie mieszka główny bohater. Razem z nimi wyruszmy na ciekawe przygody po rzecze Bulgodce albo na szczyty Mruczących Gór. Dzięki Tappiemy możemy przenieś się  wspaniały bajkowy świat, pełen sympatycznych bohaterów.

Na naszej wirtualnej półce znajdziecie także: Oskar i Albert Absolutnie Dziki Wyścig, Gerda. Historia Wieloryba, Misia i jej mali pacjenci, Totalne zasmoczenie i wiele innych pięknych książek.

Mając na półce te piękne książki nie mogłam się powstrzymać i nie pokazać wam gier tego wydawnictwa. Są gry nawiązujące do książek np. Totalne zasmoczenie. Wydawnictwo ma propozycję i dla najmłodszych graczy jak  Nakarm chomiczka   oraz dla starszych  Śladami Phileasa Fogga. 

Kolejnymi nowościami  są gry marki Milaniwood, jest to włoska firma produkująca zabawki drewniane. Powiem Wam szczerze, że dawno się tak nie uśmialiśmy grajac w gry. Polecam wam Milaniwood – Posiekaj Marchewkę, 5l+

. Gra przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia, ale jestem pewna że czterolatek też sobie świetnie poradzi. Zabawa polega na wybijaniu krążków, tak aby marchewka się nie przewróciła. Wydawać się może to bardzo proste ale sprawia nie lada wyzwanie. Idealna gra na rozluźnienie i spędzenie miło czasu. Dzieci mają sporo frajdy na sam widok już marchewki.

Ale nie samymi grami i książkami człowiek żyje. Mamy też sporo akcesori dla naszych najmłodszych. Marka Lilliputiens oferuje nam wiele grzchotek, piszczałek, przytulane, spirali do wózka czy książeczek dla bobasków.

LILLIPUTIENS Przytulanka aktywizująca do nauki ubierania Nosorożec Marius 2+

Każda mama znajdzie jakiegoś przyjaciela dla swojego maluszka, jest nosorożec Marius, Lisiczka Alice, Tukan Pablo i wiele innych sympatycznych postaci.

Dzięki marce Janod, którą już dobrze znacie. Mamy układankę sensoryczną która odkryje świat kształtów i dźwięków. Zabawka ta rozwija u dziecka wiele kluczowych umiejętności, m. in. wrażliwość słuchową, ale też rozróżnianie i dopasowywanie kolorów i kształtów, koncentrację i spostrzegawczość. Można dowolnie je układać, np. w wieżę, a także umieszczać we właściwych polach, odpowiadających im kolorem i kształtem, na załączonej drewnianej podstawce (funkcja sortera).

Pamiętacie, że na początku mówiłam Wam o niespodziance!!! tak mam dla was kod rabatowy obniżający wasze zakupy o 10%. Wystarczy wpisać kod kids10 i czary mary zadziała 🙂 kod jest aktywny do pierwszego czerwca. Zapraszam do zakupów 🙂 pozdrawiam Ania

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.