Klocki magnetyczne Tegu. Czy warte swojej ceny??

Klocki magnetyczne Tegu. Czy warte swojej ceny??

Znacie markę Tegu?? Marka ta produkuje klocki magnetyczne. Ktoś powie kolejna marka na rynku z klockami magnetycznymi. My jej odpowiemy, że nie ta są to klocki takie jak inne, one są wyjątkowe, niepowtarzalne. A w czym one są takie wyjątkowe? Ich wyjątkowość to miedzy innymi jakość ich wykonania. Dając je dziecku do zabawy masz pewność, że twoje dziecko bawi się bezpiecznymi. Nie widać miejsc łączenie klocków. Drugim atutem tych klocków są ich kolory, które przykuwają uwagę najmłodszych. Następnym plusem jest możliwość łączenia zestawów, które są dostępne na rynku. Najważniejszą rzeczą w tych klockach jest ich magnetyczność, najmniejsze rączki dadzą rade rozdzielić je od siebie. Zabawki TEGU zdobywają prestiżowe nagrody na najważniejszych wystawach zabawek. Klocki te są idealnym rozwiązaniem dla kreatywnej zabawy. Jedyną rzeczą jaka ogranicza dziecko to jego wyobraźnia. TEGU pomaga rozwijać wyobraźnię, ćwiczyć motorykę dziecka oraz pomaga w ćwiczeniu rączek.

Jak dla nas mają one same zalety wiec i cena nie stanowi wyzwania dla rodzica który chce dać swojemu dziecku produkt najwyższej jakości. Fk-Toys poleca TEGU!!

TEGU Drewniane klocki magnetyczne CLASSICS zestaw 14szt Blues

TEGU Drewniane klocki magnetyczne POCKET POUCH PRISM 6szt Tints

 

TEGU Drewniane klocki magnetyczne TRAVEL PALS 6szt Wieloryb

TEGU Drewniane klocki magnetyczne BABY & TODDLER Magnetyczna Układanka

Share

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.