W tym roku szkoła stoi pod wielkim znakiem zapytania, jak to będzie czy nasze dzieci będą mogły spotykać się w klasach. Ja jako mama mam nadzieję, że wszystko wróci do normy i my rodzice będziemy mogli odetchnąć z ulgą.

Skoro szkołą już prawie zagląda przez okno mam dla Was parę propozycji które mogą umilić pracę naszym dzieciom.

Pierwszą propozycją jest 6  markerów piankowych ułatwiających młodym artystom rozpoczęcie nauki kolorowania metodą stempelkową  (nie służą do wykonywania linii ciągłych).

Dzięki temu kolorowemu zestawowi dziecko rozwinie umiejętności artystyczne i grę sensoryczną od najmłodszych lat.

Markery stempelkowe dla maluchów 6 kol.

 

Skoro mamy już markery inne niż wszystkie to przydadzą się też piękne kredki w kształcie kwiatków. 12 kolorowych kredek zapakowanych w pudełeczko. Kredki poprzez swój kształt są łatwe dla uchwycenia przez małą rączkę. Poprawiają także koordynację oko-ręka.

12 kwiatowych kredek dla maluchów

 

Czy wasze dzieci kochają malować farbkami?? A wy na sama myśl o tym macie wizje wielkiego sprzątania?? Mamy dla Was idealne rozwiązanie – farbki w pisaku. Dla mnie jako mamy 3 latka jest to idealne rozwiązanie i mogę gorąco polecić 🙂 Farba w kredce – nie brudzi, szybko wysycha, a kolory można ze sobą łatwo połączyć. Kredki są bardzo łatwe w użyciu, nie brudzą dlatego nadają się do malowania  w domu i w podróży. Po prostu otwórz, wykręć i zacznij malować. Zestaw zawiera 6  farb-kredek do malowania, każda w grubej oprawce, dzięki czemu są one łatwe do trzymania przez małe rączki.

Farba w Kredce 6 szt., Chunkies Paint Sticks

 

Jeśli macie w domu artystę i poszukujecie nowych ciekawych akcesoriów do poszerzania jego pasji, mamy coś idealnego dla Was. Mianowicie  metaliczne flamastry pędzelkowe ze specjalną końcówką która pozwala używać mazaka jak pędzla, który długimi gładkimi pociągnięciami pozwoli stworzyć piękny napis lub rysunek. Kształt pędzelka pozwala zmieniać grubość linii, od szerokich pociągnięć po precyzyjne linie i punkty. Metaliczny połysk zaś doda eleganckiej głębi kolorom. 

Flamastry Pędzelkowe Metaliczne Color Lustre

 

Pamiętacie może jak w zeszytach pani wychowawczyni kazała rysować róże wzorki. Znaleźliśmy i na to rozwiązanie 🙂 Firma Apli Kids ma w swojej ofercie flamastry ze stempelkami. Z jednej strony mamy stempelki a z drugiej pisak, dzięki czemu dziecko zaoszczędzi miejsca w piórniku. Czyli idealne rozwiązania istnieją.

 

Flamastry ze stempelkami Apli Kids – 10 kolorów

 

Skoro mamy już kredki, farbki, flamastry to przyszedł czas na niesamowite gumki do mazania. Na stronie naszego sklepu znajdziecie gumki w kształcie jednorożców, syren, dinozaurów czy rakiet.

Gumki do Ścierania, Pachnące, Kocie Syrenki Ze Skarbem, Mew Maid Treasure

 

Jeśli szukacie więcej akcesoriów które przydadzą się Waszym pociechą w pracach artystycznych to zapraszamy do nas 🙂 od jakiegoś czasu działamy już stacjonarnie w Pleszewie ul.  Ks. Niesiołowskiego 16a.

You Might Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.